CST

CST

CST

Tarih: 30.05.2022

CST(Cheng Shin Tire) marka lastikler. 20.000'den fazla çalışanı olan, dünyanın en büyük bisiklet lastiği üreticisidir ve diğer birçok kategoride de ürünler sunmaktadır.

 

150'den fazla ülkede dağıtılan CST markası, çok çeşitli pazar segmentlerini kapsar. CST ürünleri, bisikletler, motosikletler, arazi araçları, otomobiller, kamyonlar, forkliftler, tarım ve çim ve bahçe ekipmanları için lastik ve iç lastik  içerir.

Xiamen, Çin'deki üç fabrika dahil tesisleriyle CST'nin operasyonları, birinci sınıf üretim ekipmanı, yenilikçi teknoloji ve kalite, teslimat ve müşteri memnuniyetine güçlü bir vurgu yapıyor. CST, en katı uluslararası standartlara bağlıdır. Şirket, DOT (ABD Ulaştırma Bakanlığı) sertifikası, ISO9001, E-Mark, TS 16949 ve Çin İyi Bilinen Marka Ödülü dahil olmak üzere sertifikalar ve ödüller aldı.

 

Birinci sınıf bir üretim operasyonu ve yüksek verimli lojistik kullanan CST, lastik endüstrisinde mükemmellik standardını belirliyor. CST'de kalite, dürüstlük ve hizmet sadece kelimelerden ibaret değildir: Bunlar, üst yönetimden fabrika zeminine ve ötesine kadar şirketin temelidir.

 

CST - Gürkan Genç yol arkadaşlığı


Çıktığı dünya turuyla tanıdığımız Gürkan Genç yıllardır 26” lastikler kullanmakta olduğunu söylüyor; fakat bisikletini tamamen yenilemesiyle 29” janta geçiş yapmış. Bununla birlikte Mart 2022’de yapılan anlaşmayla - yarıştan bir ay önce - bir yıllık bir sözleşmeye imza atan Gürkan Genç normalde kullandığı 2.0 lastiklerden 1.75’e geçiş yapmış. Yarı asfalt yarı patika yollarda performansını deneyen Gürkan Genç ağırlıkla beraber sürtünme yüzeyinin azlığına dikkat çekerken, 2.0 lastik varyantıyla tüm dünya turu boyunca Platinium Protector kullanabileceğini belirtiyor. Ayrıca 12 saat 40 dakika sürecek arazi parkurunda Platinium Protector ile deneyimini pik noktaya çıkaran Genç, saniyelerin dahi önemli olduğu böylesi bir parkurda hiç lastik patlaması yaşamamış ki bunun sonucunda arazide patlamayan bir lastiğin şehir içinde patlama olasılığının çok daha zor olduğunu belirtiyor. Ayrıca lastiğin e-bisikletlerle uyumlu olduğunu da eklemeden geçmiyor. Brevet 600 yarışına gelecek olursak, 111 katılımcılı yarışta 25 saat 40 dakika aralıksız pedal çevirerek 60 PSI basınçla 525km boyunca 20km/s ortalamanın altına düşmemeyi başarmış Gürkan Genç.