GİZLİLİK POLİTİKASI VE GÜVENLİK

GİZLİLİK POLİTİKASI VE GÜVENLİK

Gizlilik Politikası Ve Güvenlik

 

SHİMANO BİSİKLET PARÇA VE EKİPMANLARI SATIŞ SERVİS VE TİCARET A.Ş (“www.shimanobisiklet.com.tr ”), internet sitesini ziyaret eden herkesin özel hayatına saygı göstermektedir. Site ziyaretçileri hakkında toplanan her türlü bilgi öncelikle site ziyaretçilerinin talep ettikleri veya edebilecekleri hizmetleri sunmak için ve sonra da şirket olarak daha iyi hizmet verebilmek amacına uygun Shimano Bisiklet Parça ve Ekipmanları Satış Servis ve Ticaret A.Ş. hiçbir suretle bu amaçla toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlar ile başka amaclarla paylaşmamayı taahhüt eder. Kişisel olarak site ziyaretçileri olarak sizlerle ile ilgili hangi bilgilere sahip olduğunu öğrenme ve gerekirse düzeltmeler yapma hakkına sahipsiniz; ayrıca bu bilgilerin kullanılmamasını talep hakkına sahipsiniz.

 

Talepleriniz güvenlik, mali veya hukuki sebepler ile yerine getirilemeyebilir. www.shimanobisiklet.com.tr ’nin sayfalarından birinde veya daha fazlasında, www.shimanobisiklet.com.tr  harici internet sitelerine bağlantılar olabilir.

 

Shimano Bisiklet Parça ve Ekipmanları Satış Servis ve Ticaret A.Ş, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi www.shimanobisiklet.com.tr  ile başlamayan siteler www.shimanobisiklet.com.tr  ile ilişkisi olmayan sitelerdir. Bu siteyi kullanarak Shimano Bisiklet Parça ve Ekipmanları Satış Servis ve Ticaret A.Ş.'nin Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılmaktasınız.

 

Shimano Bisiklet Parça ve Ekipmanları Satış Servis ve Ticaret A.Ş. her zaman bu politikada değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutar. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

 

Saygılarımızla, 

 

SHİMANO BİSİKLET PARÇA VE EKİPMANLARI SATIŞ SERVİS VE TİCARET A.Ş