SİTE KULLANIM KOŞULLARI

SİTE KULLANIM KOŞULLARI

 

Site Kullanım Koşulları

 

SHİMANO BİSİKLET PARÇA VE EKİPMANLARI SATIŞ SERVİS VE TİCARET A.Ş (“www.shimanobisiklet.com.tr ”) Web Sitesi’ne hoş geldiniz!

 

Bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteye girmeyiniz. www.shimanobisiklet.com.tr web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat verilmesi, hukuken onların herhangi bir doğrultuya yönlendirmesi amaçlarını ve tebligat niteliğini taşımamaktadır. Web sitemizde yayınlanan çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı SHİMANO BİSİKLET PARÇA VE EKİPMANLARI SATIŞ SERVİS VE TİCARET A.Ş’nin yazılı iznine tabidir. www.shimanobisiklet.com.tr web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmek amacıyla elinden gelen çabayı göstermekle birlikte, SHİMANO BİSİKLET PARÇA VE EKİPMANLARI SATIŞ SERVİS VE TİCARET A.Ş’nin bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır.

 

Kullanıcılar sisteme girmeleri ile birlikte, www.shimanobisiklet.com.tr tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, bu durumun SHİMANO BİSİKLET PARÇA VE EKİPMANLARI SATIŞ SERVİS VE TİCARET A.Ş’nin hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar. Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bildirimde bulunmaksızın SHİMANO BİSİKLET PARÇA VE EKİPMANLARI SATIŞ SERVİS VE TİCARET A.Ş tarafından değiştirilebilir. www.shimanobisiklet.com.tr web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir. www.shimanobisiklet.com.tr web sitesinde yayınlanmış bilgiler, ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul edilmez.

 

İnsan hataları, teknik veya diğer faktörler nedeniyle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığının veya güncellik yitirmesinin gerçekleşme olasılığı vardır. www.shimanobisiklet.com.tr sistemde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu bulunmamaktadır.

 

Bu site SHİMANO BİSİKLET PARÇA VE EKİPMANLARI SATIŞ SERVİS VE TİCARET A.Ş’ne ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı kendi bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak SHİMANO BİSİKLET PARÇA VE EKİPMANLARI SATIŞ SERVİS VE TİCARET A.Ş tarafından yayınlanmaktadır.

 

Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, SHİMANO BİSİKLET PARÇA VE EKİPMANLARI SATIŞ SERVİS VE TİCARET A.Ş’ni hiç bir şekilde bağlamamaktadır.