SHIMANO NÖTRAL DESTEK

SHIMANO NÖTRAL DESTEK

SHIMANO NÖTRAL DESTEK

Tarih: 27.02.2023

Shimano, yüzüncü yılını kutlamak için, Tour de France, Vuelta, Paris-Nice ve Critérium du Dauphiné gibi prestijli etap yarışlarının sahibi olan Amaury Sport Organization (ASO) ile genişletilmiş bir ortaklığı gururla duyuruyor. Paris-Roubaix, Liège-Bastogne-Liège, Flèche Wallonne ve Paris-Tours gibi günlük klasikler.

Ortaklık, Shimano'nun seçili A.S.O.'daki tüm sürücüleri desteklemek için 20 yıllık Nötral destek deneyiminden ve bilgi birikiminden yararlandığını görecek. hangi aktarma organları markasını kullanırlarsa kullansınlar yarışlar, bisikletlerini optimum seviyede çalıştırmalarına yardımcı olur. Shimano'nun ikonik mavisi, tüm A.S.O.'daki Nötral destek arabalarını süsleyecek. Dünya Turu, Continental ve Kadın yarışları, tüm sürücülere bir çarpışma veya mekanik sorun durumunda mümkün olan en kısa sürede yola geri dönmeleri için yardım sunar.

Yeni anlaşma, Shimano'nun Tour of Flanders ve Amstel Gold gibi Spring Classics'ten başlayan ve Shimano'nun ASO ile güçlü bir çalışma ilişkisine sahip olduğu La Vuelta'ya ve son olarak da, Shimano'nun 20 yıllık tarafsız destek programını tamamlıyor. Giro D'Italia, Shimano'ya hem tüketiciler hem de müşteriler için tercih edilen marka olma hedefinde yardımcı oluyor.


TOUR DE FRANCE'DA NÖTR DESTEK İÇİN SHIMANO BLUE
Genel Müdür Yardımcısı Taizo Shimano şunları söyledi: “Varlığımızın yüzüncü yılında spor tarihimizde yeni bir sayfa açacağımız için çok heyecanlıyız. A.S.O.’nun etkinliklerini tarafsız destekle desteklemek için bir ortaklığı duyurmaktan gurur duyuyoruz. Bu, A.S.O. organizasyonundaki sporcuları yola ve yarışa geri döndürmek içinbirinci sınıf destek sağlayacağımız anlamına geliyor.