E-CARGO

E-CARGO

E-CARGO

Tarih: 27.02.2023

İKİ YENİ E-BİSİKLET SÜRÜCÜ ÜNİTESİ SHIMANO'NUN E-KARGO BİSİKLET SERİSİNİ TAMAMLADI


Shimano EP8 ve E6100 kargoya özgü tahrik üniteleri artık ağır yüklere güç sağlamak için tasarlanmış yerleşik ürün yazılımı ile birlikte gelir.
Shimano E-Cargo tahrik üniteleri, dişli ve fren sistemleri artık nakliye bisikletleri ve kargo bisikletlerinde kullanım için teknik standardı (DIN 79010) karşılamaktadır.
Shimano, ağır kargo bisikletlerine güç sağlamak için yenilikçi özelliklerle tasarlanmış iki yeni tahrik ünitesi modelinin piyasaya sürülmesiyle e-bisiklet pazarına daha da giriyor.Bu tahrik üniteleri sadece kargo için değil, aynı zamanda aileler için de mahalle için üretiliyor. yolculuklar, ulaşım için yapılmış ve bisikletle taşımak istediğiniz hemen her şey için yapılmıştır.

İki model, Shimano'nun EP8 ve E6100 tahrik üniteleridir ve şimdi DU-EP800-CRG ve DU-E6100-CRG olarak bilinen özel kargo varyasyonlarında gelir ve Shimano'nun sistem mühendisliği prensiplerini kullanırlar, aynı zamanda Shimano dişli sistemleri ile de uyumludurlar. Nexus Dahili Göbek Dişlileri veya vites değiştirici / kasetler olarak ve kargo bisikletleri için onaylanmış Shimano fren sistemleri ile tamamlanabilir.


Muhafazasında çarpıcı sarı bir CARGO etiketi bulunmasının yanı sıra, bu tahrik üniteleri Shimano’nun normal DU-EP800 ve DU-E6100 modelleridir. Ama içeride farkın bulunabileceği yer var. E-Cargo bisikletlerinin yol tutuş özelliklerini inceleyen Shimano mühendisleri, ağır yükleri (250 kg'a kadar) itmek için optimize edilmiş yeni özel aygıt yazılımı ayarları yarattı.

 
İster EP8 ister E6100 sürümünü kullanın, tahrik ünitesi bir Di2 dahili poyra dişlisi ile birleştirildiğinde kullanılabilecek iki kullanışlı özellik vardır; Sizi itmek için tercih ettiğiniz vitese düşüren başlatma modu ve optimum pedal basıncına (giriş torku) ve hıza ulaştığınızda vites değiştirmenin stresini ortadan kaldıran tam Otomatik Vites Değiştirme.