LAZER SPHERE

LAZER SPHERE

LAZER SPHERE

Tarih: 27.02.2023

Sphere, Lazer tasarım dilimiz kullanılarak oluşturuldu ve ona birinci sınıf bir stil kazandırıldı. Her türlü bisiklet deneyimi için uygun kapsamlı bir yol kaskıdır. Tüm tasarım, binicilerin doğal sürüş pozisyonlarına dayanmaktadır. Yol bisikletçileri, sürüş sırasında içgüdüsel olarak başlarını yaklaşık 15 derecelik bir açıyla eğer, Sphere’in havalandırma kanalları, bu konumda sürücülerin kafalarını daha uzun süre serin tutmak için optimize edilmiştir. Üstelik, çok benzersiz ve basit tarzı, muhtemelen tüm yolculara hitap edecek.

Her kimsen, Sphere sana uyacak. Konfor, Lazer kasklarında her zaman en önemli tasarım unsurlarından biridir. Sphere, 360 ° tutuculu ve dikey ayarlı Lazer patentli Advanced Rollsys® sistemi ile donatılmıştır ve kullanıcıların istedikleri gibi ayarlamalarına olanak tanır. Tutma sistemi kaskın üst kısmında yer aldığından arka tarafta at kuyruğu ve uzun saçlar için oldukça fazla alan sağlar. S'den XL'ye kadar 4 boyu mevcuttur, 52cm'den 64cm'ye kadar kafa ölçülerine uygundur. Geniş bir renk yelpazesinde sunulan, herkesin zevkine göre bir tane var.
 
Özel üst düzey Lazer teknolojilerinden yararlanmak, Sphere'e büyük konfor ve performans getiriyor, peki ya güvenlik? Virginia Tech'in bağımsız kask test tesisi, bu kaskı mükemmel bir 5 yıldız puanıyla derecelendirerek piyasadaki en güvenli yol kasklarından biri haline geldi! Bu ilaveyle birlikte 11 farklı Lazer kaskı artık 5 yıldız derecesine sahip. Her gün, herhangi bir bisikletçinin güvenli bir şekilde sürmekten keyif alabileceği bir topluma katkıda bulunmak için çabalıyoruz, bu sonuç yıllar süren sıkı çalışmayı ödüllendiriyor ve bizi çok gururlandırıyor.

Pastanın üzerindeki kiraz, Sphere'in kendi Lazer patentli Aeroshell® ile de uyumlu olması ve gözlük yerleştirmeye hazır olmasıdır. Aeroshell®, aerodinamik performansı iyileştirecek ve bisikletçiler için soğuk ve rüzgarlı sürüşler için harika bir koruma sağlayarak Sphere'i her koşulda ideal bir kask haline getirecek. Günlük yolculuklar için yeni bir kask mı arıyorsunuz? Sphere sizin için.